Atliekų tvarkymas

 

Stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu 2023 m. gegužės - birželio mėn.

Informuojame, kad UAB "Nemėžio komunalininkas" 2023 m. gegužės - birželio mėn. vykdys stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu iš užsiregistravusių Juodšilių, Kalvelių, Lavoriškių, Marijampolio, Medininkų, Mickūnų, Nemėžio, Pagirių, Rudaminos, Rukainių ir Šatrininkų seniūnijos gyventojų pagal grafiką:
Nr.  Seniūnija Gyvenvietės Surinkimo dienos
1 Pagirių Pagiriai, Keturiasdešimt Totorių, Vaidotai, Melekonys, Mikašiūnai, Didieji Lygainiai, Merešlėnai, Didžialaukis,Juodbaliai, Baltoji Vokė Gegužės 8,9,10,11 d.
2 Juodšilių  Juodšiliai, Dusinėnai, Valčiūnai,Šiaudinė Gegužės 15,16,17 d.
3 Marijampolio Marijampolis, Kalveliai, Galvininkai,Vilkiškės, Akmeniškės, Terešiškės, Piktakonys, Rakonys, Beržiškės, Parudaminys, Migūnai Gegužės 18,19,22,23,24 d.
4 Rudaminos Rudamina, Kalviškės, Papiškės, Dukeliai, Šveicarai, Daubėnai Gegužės 25,26,29,30 d.
5 Nemėžio Nemėžis, Kloniai, Skaidiškės, Pakalniškės, Daržininkai, Kuprijoniškės, Liepiškės, Didžiasalis Birželio 1,2,5,6 d.
6 Rukainių Rukainiai, Juodiškės, Savičiūnai, Senasalis, Bareikiškės, Užudvaris, Ašmenėlė, Pavaičys, Kaniūkiškės, Žemaitėliai, Lankeliai Birželio 7,8,9 d.
7 Šatrininkų Šatrininkai, Grigaičiai, Vėliučionys Birželio 12 d.
8 Medininkų  Medininkai, Padvarionys Birželio 13 d.
9 Kalvelių Kalveliai, Šumskas, Kuosinė, Vindžiūnai, Dunojai, Palubėliai, Santakai  Birželio 14,15,16 d.
10 Mickūnų Mickūnai, Skaisteriai, Mukna, Naujakiemis, Galgiai, Vališkės, Viktariškės,Uosininkai I  Birželio 19,20,21,22 d.
11 Lavoriškių Lavoriškės, Mostiškės, Pečiulinė, Santaka, Petruliškės  Birželio 26,27,28 d.

 

Iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t. t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje (galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai). Atliekos bus surenkamos tik paskirtą dieną iš parinktų bei suderintų taškų. Iki tos dienos atliekos jau turi būti paruoštos išvežimui, išneštos iš namų ir sukrautos prie kelio, kur laisvai gali privažiuoti krovininis transportas. 

Atkreipiame dėmesį, kad padangos, žaliosios, statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekas iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekos ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://www.vrsa.lt/atlieku-tvarkymas/dideliu-gabaritu-atlieku-surinkimo-aiksteles/407 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/