Atliekų tvarkymas

Stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimas

Pagirių sen. gyventojų dėmesiui
Informuojame, kad Pagirių seniūnijos prašymu stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu vykdysime š. m. spalio 11 d. Iki šios dienos dar galima palikti parinktuose taškuose stambiagabarites ir pavojingas atliekas.
 
UAB „Nemėžio komunalininkas“ 2018 m. spalio - lapkričio mėn. vykdys stambiagabaričių ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu pagal grafiką:
       Seniūnija           Data       
Pagirių sen. Spalio 2 d. Spalio 11 d.
Juodšilių sen. Spalio 4 d.
Marijampolio sen. Spalio 9 d.
Nemėžio sen. Spalio 16 d.
Šatrininkų sen. Spalio 18 d.
Rukainių sen. Spalio 23 d.
Medininkų sen. Spalio 25 d.
Kalvelių sen. Lapkričio 6 d.
Mickūnų sen. Lapkričio 8 d.
Lavoriškių sen. Lapkričio 13 d.
Rudaminos sen. Lapkričio 15 d.
 
 Iš gyventojų bus surenkami seni baldai ir rakandai, namų ūkio santechnikos įrenginiai, būsto įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje: galvaniniai elementai, akumuliatoriai, pasenę vaistai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, gyvsidabrio turinčios atliekos, panaudoti tepalai, tepalų filtrai ir kitos naftos produktų atliekos.
 
Norėdami sužinoti tikslią atliekų surinkimo vietą, gyventojai gali kreiptis į savo seniūnijos atstovus arba į UAB „Nemėžio komunalininkas“ dispečerinę (85) 2350 398.
 
  Atkreipiame dėmesį į tai, kad statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse Vilniaus r., Šatrininkų sen.,  Vėliučionių k. tel. 8 618 06547  ir Vilniaus r., Sudervės sen., Grikienių k. tel. 8 687 88592, todėl apvažiavimo būdu šitos atliekos nesurenkamos. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje  http://www.vrsa.lt/go.php/lit/Placiau/2632 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/