Vandens tiekimas

Prisijungimas prie vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo tinklų

         Gyventojai (asmenys) pageidaujantys prisijungti prie centralizuotų vandentiekio, nuotekų tinklų, privalo pateikti prašymą (paraišką) techninėms sąlygoms gauti UAB „Nemėžio komunalininkas", adresu Sodų g. 23, Skaidiškių k., Nemėžio sen., Vilniaus r. sav.
        Kartu su prašymu reikia pateikti pastato ir žemės sklypo nuosavybės teisę patvirtinančių dokumentų kopijas ir žemės sklypo ribų plano kopiją. Prašymą (paraišką) su priedais taip pat galite pateikti el. paštu: vanduo@nkom.lt , info@nkom.lt  Paraiškos formą galite rasti čia.
            Telefonas pasiteirauti 861846490
 
          Papildomai pranešame, kad už savavališką prisijungimą prie centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų tinklų Lietuvos Respublikos Administracinių pažeidimų kodekse numatytos griežtos baudos. Asmenis, kurie yra be leidimo prisijungę prie centralizuotų vandens tiekimo ir nuotekų tinklų raginame kuo skubiau kreiptis į UAB „Nemėžio komunalininkas“ atsakingus darbuotojus sudaryti vandens tiekimo ir/ar nuotekų tvarkymo sutartis bei atsiskaityti už suvartotą vandenį ir/ar išleistas nuotekas.