Šilumos gamyba, tiekimas

Šilumos gamyba, tiekimas

Su savivaldybės parama - daugiabučių šildymo sistemų atnaujinimas
gyventojams nieko nekainuos

   Norėdami ženkliai sumažinti mokesčius už šildymą daugiabučių namų gyventojai gali nemokamai atnaujinti šilumos punktus ir šildymo sistemas su Vilniaus rajono savivaldybės parama.
 
   Savivaldybė padės daugiabučių gyventojams gauti APVA paramą (iki 80 proc.) ir skirs papildomą finansavimą iš savivaldybės daugiabučių rėmimo fondo, kad mažosios renovacijos rangos darbai gyventojams nieko nekainuotų (gyventojai turės apmokėti tik projektinės dokumentacijos parengimą). Tereikia, kad gyventojai įgaliotų daugiabučio namo administratorių (savivaldybės komunalinę įmonę) vykdyti projektą.
 
  Savivaldybės parama bus skiriama daugiabučiams, kuriuose nėra šilumos punkto arba įrengtas seno tipo šilumos punktas, kuris negali reguliuoti suvartojamos šilumos pagal lauko oro temperatūrą.

Mažosios renovacijos etapai:

   
  Taip pat savivaldybės daugiabučių rėmimo fondo lėšomis gali būti finansuojamos ir kitos energiją taupančios priemonės: stogų ir langų keitimas, pamatų ir sienų šiltinimas ir kt. (su gyventojų prisidėjimu iki 30 proc.).
 
  Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis į Vilniaus rajono savivaldybės administracijos bei UAB „Nemenčinės komunalininkas“, UAB „Nemėžio komunalininkas“ atstovus, kurie Jums suteiks konsultaciją bei padės paruošti reikiamus dokumentus:
 

Juridinio asmens pavadinimas

Atstovo pareigos

Atstovo vardas ir pavardė

Atstovo kontaktai

Vilniaus rajono savivaldybės administracija

Vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistė

Irena Mackel

Tel. (8 5) 240 1564,

el. p.: irena.mackel@vrsa.lt

Vietinio ūkio skyriaus vyr. specialistas

Kšyštof Švaikovski

Tel. (8 5) 273 0285,

el. p.: ksystof.svaikovski@vrsa.lt

UAB „Nemėžio komunalininkas“

Direktoriaus pavaduotojas

Vladislav Michalkevič

Tel. +370 658 86763,

el. p.: v.michalkevic@nkom.lt

Daugiabučių namų administratorė

Kristina Petuchova

Tel. +370 618 46506,

el. p.: kristina@nkom.lt

 

2014 metų šilumos tiekimo veiklos ekonominių rodyklių suvestinė.

2014 metų veiklos ataskaita.

Prisijungimo prie šilumos tinklų techninės sąlygos. (Bendrovė iš NŠG (nepriklausomo šilumos gamintojo) dėl šilumos gamybos įrenginių prijungimo prie šilumos perdavimo tinklų prašymų neturi. Nepriklausomo šilumos gamintojo šilumos gamybos įrenginių prijungimo prie šilumos perdavimo tinklo sąlygos bus pateiktos gavus nepriklausomo šilumos gamintojo prašymą.Bendrovė iš NŠG (nepriklausomo šilumos gamintojo) dėl šilumos gamybos įrenginių prijungimo prie šilumos perdavimo tinklų prašymų neturi. Nepriklausomo šilumos gamintojo šilumos gamybos įrenginių prijungimo prie šilumos perdavimo tinklo sąlygos bus pateiktos gavus nepriklausomo šilumos gamintojo prašymą.)