Atliekų tvarkymas

Stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu 2024 m. gegužės - birželio mėn. 

Informuojame, kad UAB "Nemėžio komunalininkas" 2024 m. gegužės - birželio mėn. vykdys stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu iš užsiregistravusių Juodšilių, Kalvelių, Lavoriškių, Marijampolio, Medininkų, Mickūnų, Nemėžio, Pagirių, Rudaminos, Rukainių ir Šatrininkų seniūnijos gyventojų pagal grafiką:

Nr.  Seniūnija Gyvenvietės Surinkimo dienos
1 Pagirių Pagiriai, Keturiasdešimt Totorių, Vaidotai, Melekonys, Mikašiūnai, Didieji Lygainiai, Vaira Gegužės 6,7,8,9 d.
2 Juodšilių  Juodšiliai, Dusinėnai, Valčiūnai Gegužės 13,14,15 d.
3 Marijampolio Marijampolis, Kalveliai, Vilkiškės, Akmeniškės, Terešiškės, Rakonys, Beržiškės, Migūnai, Žalioji, Užupėnai, Naujieji Piktakonys Gegužės 20,21,22,23 d.
4 Rudaminos Rudamina, Kalviškės, Papiškės, Dukeliai, Daubėnai, Totorinė, Parapijoniškės Gegužės 27,28,29 d.
5 Nemėžio Nemėžis, Skaidiškės, Pakalniškės, Daržininkai, Kuprijoniškės, Didžiasalis Gegužės 30,31 d.
6 Rukainių Rukainiai, Juodiškės, Savičiūnai, Senasalis, Bareikiškės, Užukenė, Varkalabiškės, Ančeriškės, Pakalnių, Naujasėdžiai, Kryžkelis, Bruškiškės, Pavaičys, Tribilai Birželio 3,4,5 d.
7 Šatrininkų Šatrininkai, Grigaičiai, Vėliučionys, Rokantiškės, Karklėnai, Kyviškės, Kalniškės Birželio 6,7 d.
8 Medininkų  Medininkai, Dvarčiai, Šakiškės Birželio 10 d.
9 Kalvelių Kalveliai, Šumskas, Kuosinė, Pakenė, Kena, Stauniškės, Geibuliai, Šiulgiai, Laukininkai Birželio 11,12,13,14 d.
10 Mickūnų Mickūnai, Skaisteriai, Dėdoniškės, Uosininkai I, Uosininkai II, Sadūniškės, Parūdupiai, Rokantai, Galgiai, Gailiūnai Birželio 17,18,19 d.
11 Lavoriškių Lavoriškės, Mostiškės, Petruliškės, Dekaniškės, Skynimai, Slabada, Santaka Birželio 25,26,27,28 d.

 

 

Stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimas apvažiavimo būdu 2024 m. gegužės - birželio mėn.

 

Informuojame, kad UAB "Nemėžio komunalininkas" 2024 m. gegužės - birželio mėn. vykdys stambiųjų ir pavojingų atliekų surinkimą apvažiavimo būdu iš užsiregistravusių Juodšilių, Kalvelių, Lavoriškių, Marijampolio, Medininkų, Mickūnų, Nemėžio, Pagirių, Rudaminos, Rukainių ir Šatrininkų seniūnijos gyventojų. Registracija vyks iki  š. m. balandžio mėn. 24 d.

Iš gyventojų apvažiavimo metu bus surenkamos stambiosios atliekos: seni baldai ir rakandai (stalai, lovos, čiužiniai, kėdės, komodos ir t. t.), namų ūkio santechnikos įrenginiai ir pavojingos atliekos, susidariusios buityje (galvaniniai elementai, lakų, dažų, skiediklių atliekos, buitinės chemijos produktai, akumuliatoriai). Atliekos bus surenkamos tik paskirtą dieną iš parinktų bei suderintų taškų. Iki tos dienos atliekos jau turi būti paruoštos išvežimui, išneštos iš namų ir sukrautos prie kelio, kur laisvai gali privažiuoti krovininis transportas. Grafikas š. m. balandžio 30 d. bus viešinamas mūsų internetiniame tinklalapyje  

Gyventojai, norintys užsiregistruoti stambiagabaričių ir pavojignų atliekų išvežimui, turi siųsti prašymą į el. paštą atliekutvarkymas@nkom.lt arba kreiptis tel. nr. 867494307. Prašome nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį, tikslų adresą iš kur paimti minėtas atliekas bei kiek ir kokias stambiąsias ir pavojingąsias atliekas numatoma atiduoti. 

Primename, kad gyventojai negali palikti stambiųjų ir pavojingų atliekų prie bendro naudojimo konteinerių. Pažymime, kad sodų bendrijos teritorijose sodų bendrijų pirmininkai turi parinkti bei suderinti vietas su UAB "Nemėžio komunalininkas", kur bus surenkamos minėtos atliekas (specialusis transportas negalės privažiuoti prie kiekvienos sodų valdos).

Atkreipiame dėmesį, kad padangos, žaliosios, statybinės ir griovimo atliekos (butų remonto ir sodybų tvarkymo atliekos) apvažiavimo būdu nesurenkamos. Šios atliekas iš gyventojų nemokamai priimamos didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse. Informaciją apie šių aikštelių darbo laiką, priimamas atliekas ir kt. galima rasti Vilniaus rajono savivaldybės svetainėje https://www.vrsa.lt/atlieku-tvarkymas/dideliu-gabaritu-atlieku-surinkimo-aiksteles/407 arba UAB „VAATC“ svetainėje http://www.vaatc.lt/aiksteles/.